REDFEST fashion

REDFEST fashion

V sobotu 24.10.2009 se v Divadle Reduta v Brně, uskutečnila autorská přehlídka návrhářů Ivety Řádkové, Pavla Jevuly a Petra Kaloudy s názvem REDFEST FASHION. Návrháři v premiéře představili kolekce pro nastávající sezónu. Přehlídkou provedl okouzlující Marián Labuda.

PAVEL JEVULA
Jako první byla na přehlídce uvedena kolekce, kterou vytvořil návrhář PAVEL JEVULA. Kolekce má název Anděl s podtitulem „Každý někdy potřebuje svého strážného Anděla“. Byla vytvořena za podpory firem TYLEX a SOLIDUS. Kolekci doplnily šperky designéra Jiřího Šebesty a obuv značky ELLEMENTS. Fotografie kolekce ANDĚL najdete najdet na www.paveljevula.cz.

IVETA ŘÁDKOVÁ
Jako druhé v pořadí byly představeny modely návrhářky IVETY ŘÁDKOVÉ. Kolekce byla inspirována květy růží, které reprezentují ušlechtilost a vznešenost, stejně jako samet a hedvábí ze kterých je vytvořena. Návrhářka při vzniku kolekce spolupracovala s firmami BILTEX, MORAVIAFLOR a TYLEX. Kolekci doplnily výrazné šperky firmy CRISTALUNA a luxusní obuv značek PIETRO DI MARTINI a ELLEMENTS. Fotografie najdet v sekci Kolekce.

PETR KALOUDA
Na závěr přehlídky předvedl své modely módní návrhář PETR KALOUDA. Jeho kolekce odráží inspiraci alžbětínskou Anglií, 50.tými léty minulého století a zároveň španělskou renesancí. Popis možná zněl trochu komplikovaně, ale kolekce rozhodně nezklamala příznivce extravagantních modelů, které jsou pro návrháře typické. Modely vznikly za podpory firem KOLOVRAT, BILTEX, MORAVIAFLOR, SOLIDUS A ELEMENTS.
Poředatelem přehlídky bylo DIVADLO REDUTA – Národní divadlo Brno a společnost FINESO s.r.o. Líčení modelek zajistil kosmetický salón ESTA s produkty ESTÉE LAUDER pod vedením vizážisty Pavla Bauera. Účesy vytvořilo kadeřnictví VLAĎKA HRUBÁ – HAIR STYLE .

Partneři akce: FLAMENGO EMOTION, MH CARGO, MULTI DEKOR s.r.o., OBKLADAČI s.r.o.

Předcházející Následující