Jedna ze služeb které jako oděvní designér nabízím, je samozřejmě tvorba na zakázku. Mezi nejčastější poptávku patří tvorba svatebních šatů a obleků. Dále pak společenské šaty k nejrůznějším příležitostem, ples, oslava, nebo promoce. Nebývá výjimkou ani tvorba originálních oděvů pro běžné nošení, dámská i pánská móda.

Nejspíš by jste uvítali ceník jednotlivých položek, ale cena se odvíjí od materiálů, zpracování a náročnosti. Proto nelze říct že svatební šaty stojí kolem +-Kč, nebo že to je levnější než ono.

Pokud vás zajímá jak probíhá realizace zakázky, tak ve zkratce vše začíná schůzkou, kde si řekneme jak si model představujete. Na další schůzku přinesu návrhy jak by mohl model vypadat a vše prodiskutujeme (někdy už zde můžeme prohlížet materiály ze kterých se model bude realizovat). Další schůzky už jsou hlavně o zkoušení.

Společnosti které si zakládají na firemní identitě, občas poptávají návrh, popřípadě realizaci odívání zaměstnanců. I takovéto zpracování mohu nabídnout.

Pro příklad uvádím dlouhodobou spolupráci při návrhu a realizaci kostýmů pro Grid girl, stáje moto GP LCR Honda. Nebo dlouhodobou spolupráci s modelingovou agenturou DFC Fashion při návrzích a realizaci nejrůznějších společenských akcích. Delší dobu spolupracuji se značkou LOREAL, pro kterou připravuji prezentace na nejrůznějších akcích ať už u nás, nebo ve světě.