Maškarní bál v Redutě

Maškarní bál v Redutě

V sobotu 30.1.2010 si již potřetí Divadlo Reduta, zábavnou a zároveň reprezentativní formou připomíná narození hudebního génia Wolfganga Amadea Mozarta *27.1.1756, který v 11 letech (30.12.1767) právě v brněnské Redutě koncertoval.

Petr Kalouda na plese prezentoval kolekci extravagantních dámských i pánských plesových modelů s podtitulem „Ples upírů“.
Dále v programu přehlídky představil své papírové šaty designér PAVEL JEVULA. Ke spolupráci si přizval 7 umělců (studentů a absolventů FAVU), kteří vytvořili originální malby a tisky na papír. Papír je materiálem, ze kterého byly všechny modely vytvořeny. Po předvedení modelů ve Slavnostním Mozartově sále, mohli návštěvníci plesu přejít do předsálí divadla a sledovat další disciplínu práce modelek. Fotograf KIVA přenesl svúj ateliér do proskleného atria Reduty a všichni zůčastnění tak zažili unikátní atmosféru tvorby módních fotografií.

O vlasy modelek se postaralo Hair factory Alexandry Michalas a vlasové studio Jany Zachové, originální líčení vytvořil tým Estée Lauder pod vedením vizážisty Pavla Bauera. Přehlídkou s vtipem sobě vlastním provedla nejslavnější česká blondýna IVA PAZDERKOVÁ.

Předcházející Následující