Fashion show BASS 08 – jaro / léto 2009

 

V pátek 17. dubna 2009 ovládla brněnské Boby Centrum móda. V Laser Show Hall se uskutečnila přehlídka, na které defilovala plejáda nejrůznějších značek. Moderátorsky se skutečně vyřádil Leoš Mareš, který si během přehlídky vyrobil živý držák na mikrofon. Krásné modelky a modely přijely podpořit také Miss Renata Langmannová a Vicemiss Veronika Chmelířová.

Celou přehlídku odstartovala svou letní kolekcí Gizia a hned po ní se představily značky Eight Sin, Top Store, Just Cavalli, Galliano, C’N’C‘, D&G, Moschino, Paris Hilton, Napapijri, Gant, Ornela, Verino, Gf Ferré, Versace, Cesare Paciotti, Ermenegildo Zegna, United Colors of Benetton, Apia Brno a další.
O bombastické finále se však postarala dvojice návrhářů Pavel Jevula a Petr Kalouda, jejichž spolupráce je v poslední době téměř pravidlem. Srovnání s duem D&G není úplně na místě, český tandem je totiž ve svých nápadech daleko odvážnější. Návrháři představili kolekci, ve které vzdali poctu Mozartovi svým vlastním a velmi osobitým stylem. Jejich modely budily zasloužený obdiv, zvláště pak korzety hrdě nesené na vypracovaných tělech mužských modelů. Téměř magickým kontrastem doplnily kreaci obrovské rudě zářící šperky z Jablonecké bižuterie..:Marky:.

Předcházející Následující